KAS MĒS ESAM?

KAS MĒS ESAM?

Uzņēmums “Kukupesa” izveidojās no kādas jaunas sievietes un mātes sapņa radīt savām rokām ko skaistu - interesē par grafisko dizainu un interjera dizainu radās pirmie plakāti. Sortimentam paplašinoties, no televizora galda plauktiem un priekšnama skapīšiem pazuda ģimenes personīgās mantas, un tās aizvien vairāk aizvietoja plakāti, apsveikuma kartītes un bilžu rāmji. Tā šis mazais ģimenes uzņēmums četru gadu laikā izaudzis: tūkstošiem un tūkstošiem klientu apkalpojis, fizisku pārstāvniecības veikalu atvēris un tirgu paplašinājis arī Latvijā - vienmēr ar nenogurstošu (bieži ar diennakts) darbu, lielām rūpēm un milzu mīlestību. Pie tā visa vissvarīgākais gan palicis nemainīgs - tā pati pacilātība, prieks un pateicība par katru izpildītu pasūtījumu. Maza uzvaras deja ik reizi, kad ienāk pasūtījuma apstiprinājums. Esam saviem klientiem no sirds pateicīgi, ka uzticaties tieši mums un ieguldāt mūsu sapnī. Paldies!

Kā rakstīts uz mūsu paciņām, vēlamies pasauli piepildīt ar skaistām domām. Mūsu mērķis ir piedāvāt plašu klāstu ar interjera elementiem katram interjeram, kā arī īpašās atzīmējamās dienās piegādāt jums kartītes un plakātus, kas paredzētas dāvināšanai tuvajiem cilvēkiem.

Neskatoties uz mūsu kvēlo mīlestību pret Latviju un latviešiem, neviens no mums īsti nerunā latviešu valodā. Dosim priekšroku saziņai ar jums angļu (vai igauņu, zviedru, somu) valodā, lai gan ar latviešu un krievu valodas burtiem vajadzības gadījumā tiksim galā ar Google palīdzību. :)

MŪSU KOMANDA:Mirjama Hunta (Mirjam Hunt)

Mirjama ir “Kukupesa OÜ” dibinātāja un izveidotāja. Ideja izveidot “Kukupesa” radās no vēlmes ko veidot, radīt un pārnest idejas uz papīru tādā veidā, kas cilvēkus aizkustinās un palīdzēs izgreznot mājokļus. Papildus dizainera darbam Mirjama ir arī uzņēmuma vadītāja. Ja vēlies īpašu dizainu (un to mūsu personalizēto preču sortimentā neesi atradis), vēlies apspriest biznesa sadarbību vai arī Tev ir citas ar “Kukupesa” saistītas rūpes, droši vērsies pie Mirjamas. Mirjama runā igauņu, angļu, somu, franču un zviedru valodā.

Sallija Rozenbauma (Sally Rosenbaum)

Papildus tam, ka Sallija ir atbildīga par lielu daļu “Kukupesa” skaisto preču bilžu, viņa arīdzan rūpējas par to, lai kukupesa.lv e-veikals darbotos nevainojami un mūsu Latvijas klienti būtu laimīgi. Vai Tev ir raizes par mūsu mājaslapu, pasūtījumu, vēlies kļūt par mūsu preču izplatītāju vai gribi sadarboties citādi? Par Latvijas tirgu atbildīgā Sallija Tev sniegs vispusīgu palīdzību, ja rakstīsi e-pastu uz adresi sally@kukupesa.ee. Sallija runā igauņu un angļu valodā.

Mondela Urbala

Mondela vada mūsu Tallinā esošo veikalu, un, visticamāk, tieši ir viņa ir tā, kas atbildēs uz Tavu telefona zvanu, ja vēlēsies ar mums aprunāties. Ja Tev ir jautājumi par pasūtījuma statusu, vai vēlies saņemt papildu informāciju par kādu mūsu preci, vērsies pie Mondelas, rakstot uz e-pastu mondela@kukupesa.ee. Mondela runā igauņu un angļu valodā.

Jana Pēsika (Jana Pääsik)

Jana atbild par to, lai visas pakas no Tallinas pēc iespējas ātrāk uzsāktu ceļu pie mūsu dienvidu kaimiņiem un lai tās vairāk nekā trīssimt kilometru garo ceļu mērotu bez aizķeršanās.